Biobanking Londýn 24-26.10.2018

  • Čeština
  • English
  • Русский

Biobanking, Londýn 25.-26. říjen 2018

Společnost Oxford Global team pravidelně organizuje kongresy a summity, které jsou spojením několika vzájemně souvisejících akcí.

Letos se konala akce zahrnující: 7. Výroční kongres o buněčných kulturách a bio-procesech, 5. Výroční kongres o kmenových buňkách, 4. Výroční kongres o buňkách a genové terapii a kongres o biobankách v Londýně ve dnech 25.-26. října.

Cílem takto koncipovaného kongresu bylo poskytnout unikátní platformu pro výměnu zkušeností, názorů, konfrontaci výsledků a metod v širokém spektru účastníků, jimiž byli zástupci farmaceutických, biofarmaceutických a biotechnologických firem na jedné straně a akademických výzkumných pracovníků na straně druhé. Na kongresu se setkalo více než 400 účastníků a 32 vystavovatelů.

Za Fakultní nemocnici se zúčastnila doc. Judita Kinkorová, která přednesla příspěvek s názvem „Personalizovaná medicína v onkologii“ a zúčastnila se panelové diskuse na téma „Jak biobanky přispívají k personalizované medicíně“.

Na kongresu byly navázány nové pracovní kontakty, na obrázku je Balwir Matharoo-Ball, zástupce ředitele Nottinghemské biobanky a ředitelka pracovní skupiny ESBBTranslate, Společnosti pro bioprezervaci a biobanking pro Evropu, Střední Východ a Afriku, problematiku spolupráce průmyslu a akademických pracovišť.